Dom

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.

profil firmy
XIAMEN QUAN STONE IMPORT & EXPORT CO. Ltd (QSTONE), rozpoczęty w kwietniu 2006 r., Z orientacją wyłącznie na rynki zamorskie. Nasza ekspertyza dotyczy wszystkich rodzajów materiałów granitowych i marmurowych, które były zaangażowane w remonty hoteli, kondominium i prace domowe w USA w ciągu ostatniej dekady. Ponadto, dzięki naszym panelom ściennym, bieżnikom i pionowiskom, układarkom, parapetom i okładzinom kolczastym zdobyliśmy duże doświadczenie w pracy komercyjnej i mieszkaniowej, i tak dalej. Wszystkie te mogą być gotowe do instalacji, gdy tylko zostaną wyciągnięte z opakowań. Dbamy o szczegóły.

Obszar, na którym się znajdujemy, jest tak bogaty w zasoby kamienia, że ​​mamy łatwy i łatwy dostęp do prawie wszystkich chińskich kamieni z naszych lokalnych placów składowych i kamieniołomów. Do tej pory mamy rekord 489 kolorów w andezycie, bazalcie, granicie, wapieniu, marmurze, onyksie, porfiru, kwarcycie, piaskowcu, łupku i trawertynie. Większość z nich jest wyświetlana na naszej stronie internetowej.

W ciągu ostatniej dekady wprowadzono na nasz obszar coraz więcej importowanych materiałów kamiennych. Tutaj znajdziesz prawie wszystkie kamienie z całego świata w naszych blokach. Wiele z nich powstaje w postaci płytek, płyt, blatów, misek, zlewów i wielu innych rozmiarów, zanim zostaną wyeksportowane ponownie.

W pierwszych latach naszych początków dostarczaliśmy tylko produkty przeznaczone dla importerów. Ale z upływem lat rozszerzyliśmy nasze usługi o prace zarówno komercyjne, jak i mieszkaniowe. Ponadto poszerzyliśmy nasz asortyment produtów o odlewy kamienne, mozaiki szklane, metalowe mozaiki i kute żelazka. Wszystko to okazało się bardzo pomocne dla naszych klientów.

Certyfikat CE SGS

Do niektórych produktów, takich jak blaty kuchenne z kamienia kwarcowego, blaty toaletowe łazienkowe

Prośba o próbkę:

Dostarczamy próbki dla klientów bez opłat i załadować do pojemnika. W przypadku nowego klienta koszt przesyłki kurierskiej zostanie opłacony przez Ciebie. Typowy rozmiar próbki to 150X150X10mm, 100X100X10mm.

Gwarancja jakości:

Nasz dział kontroli jakości ma ugruntowaną pozycję w zakresie wdrażania rygorystycznych i naukowych procedur kontroli jakości. (w tym tolerancja grubości, zmiana koloru, tolerancja kąta i powierzchnia wykończeniowa). Odpowiednie zapisy były dobrze przechowywane, co zostało zatwierdzone przez audytorów SGS.

Zapewniamy szybką ofertę, konkurencyjną cenę, dobrą jakość, terminowość dostaw i doskonałą obsługę posprzedażną. Nasze produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu.

Czekamy na Ciebie lub osoby trzecie, aby sprawdzić jakość przed wysyłką.

Jesteśmy doświadczeni w pakowaniu produktów kamiennych i załadunku kontenerów

GŁÓWNY PRODUKT

Produkty Consturction

Kamienne płytki podłogowe

Płytki granitowe i płyty

Marmurowe płytki i płyty

Blat, blat kuchenny, blat w łazience

Łupkowa okładzina ścienna

Kamień kulturowy

Kamień kostka bazalt / granit, kostka brukowa

Płytki łupkowe i układarki siatkowe

Granit / marmur / umywalka onxy, umywalka, wanna

Płytki mozaikowe z łupków / marmuru, obramowanie i wzór

Landscapings / Kamień dekoracyjny

Rzeźba, rzeźba, status

Kolumna

Ognisko kominkowe

Nagrobek / pomnik

Zapraszamy do odwiedzenia i zbadania możliwości produkcyjnych i jakości w naszej fabryce. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania współpracy z klientami.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
W 2006 roku, 12 lipca, Nasza firma zaczyna od małej pracowni około 3 osób, Julii, Amy i Marka.

John jest odpowiedzialny za selekcję bloków kamieni szlachetnych, Jack kontrolował jakość produktów w naszej fabryce.

i Mark robił, co mógł, by połączyć się z różnymi klientami.

O ile mi się przypomniało, jest blisko godziny 23, ciężki huragan wbiła się w nasz mały warsztat, wszystkie urządzenia zostały uszkodzone, następnego ranka, nasi trzej mężczyźni siedzieli przy stole w pobliżu naszej pracowni,

Amy powiedziała: "święte bzdury, może bóg nie życzy sobie, abyśmy trzymali się tego głupiego, kamiennego biznesu, chce, żebyśmy się zwolnili, porzućmy to i znajdźmy inne rzeczy do zrobienia". Ale Mark wstał od razu: "Nie Amy, jesteś całkowicie w błędzie, bóg testował nas, żeby sprawdzić, jak przezwyciężyliśmy tę straszną trudność. Wierzymy, że możemy znowu wstać. Julia po prostu spojrzała na nas i powiedziała: "Zróbmy to, Boże, pomóż człowiekowi, który sobie pomaga"

W 2008 roku, tego samego dnia, 12 lipca, z naszą ręką i mózgiem, nasz zespół staje się 11 członkami.

W 2010 roku dołączyło do nas wielu mężczyzn z tą samą nadzieją, teraz mamy 20 członków drużyny.

W 2012 roku założyliśmy spółkę handlową z niewielką grupą 3 członków

W 2014 roku nasza grupa ponownie się powiększa

W 2016 roku produkcja i handel są połączone bardzo płynnie. Roczna sprzedaż przekroczyła 8 000 000,00 USD.

Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Kquartz

Ilość pracowników : 5~30

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Xiamen Quan Stone Import & Export Co., Ltd. Certyfikaty